Ka ngordhur, macja mė e trashė nė botė

Ka ngordhur, macja mė e trashė nė botėMacja mė e trashė nė botė, Meow, ka ngordhur.Nė momentin e ngordhjes macja ka peshuar 18...Foto 1/1
Nga M-Magazine E Mėrkurė, 09 Maj 2012 | 14:06

Macja mė e trashė nė botė, Meow, ka ngordhur.Nė momentin e ngordhjes macja ka peshuar 18 kilogramė, katėr herė mė shumė se sa duhej tė ishte pesha e saj ideale.

Edhe pse veterinarėt u pėrpoqėn qė ta shpėtonin nė mėnyra tė ndryshme dhe me dieta tė shumta, megjithatė ajo nuk u mbijetoi pasojave tė mbipeshės dhe ngordhi nga pamjaftueshmėria e zemrės